OBNOVITVENI / NADALJEVALNI TEČAJI ZA IZVAJALCE UKREPOV VARSTVA RASTLIN!

Obnovitveni /nadaljevalni tečaji za izvajalce ukrepov varstva rastlin so se izvajali, na lokacijah;

1 Urnik obnovitvenega usposabljanja 1.10.2019, Beltinci, 9.00

2 Urnik obnovitvenega usposabljanja 1.10.2019, Beltinci, 13.00

3 Urnik obnovitvenega usposabljanja 2.10.2019, Cven, 9.00

4 Urnik obnovitvenega usposabljanja 2.10.2019, Cven, 13.00

5 Urnik obnovitvenega usposabljanja 3.10.2019, Murska Sobota, 9.00

6 Urnik obnovitvenega usposabljanja 3.10.2019, Murska Sobota, 13.00

7 Urnik obnovitvenega usposabljanja 7.10.2019, Gornja Radgona, 9.00

8 Urnik obnovitvenega usposabljanja 7.10.2019, Gornja Radgona, 13.00

9 Urnik obnovitvenega usposabljanja 8.10.2019, Lendava, 9.00

10 Urnik obnovitvenega usposabljanja 8.10.2019, Lendava, 13.00

11 Urnik obnovitvenega usposabljanja 9.10.2019, Murska Sobota, 9.00

12 Urnik obnovitvenega usposabljanja 9.10.2019, Murska Sobota, 13.00

13 Urnik obnovitvenega usposabljanja 15.10.2019, Turnišče, 9.00

14 Urnik obnovitvenega usposabljanja 15.10.2019, Turnišče, 13.00

15 Urnik obnovitvenega usposabljanja 16.10.2019, Korovci, 9.00

16 Urnik obnovitvenega usposabljanja 16.10.2019, Korovci, 13.00

17 Urnik obnovitvenega usposabljanja 17.10.2019, Cven, 9.00

18 Urnik obnovitvenega usposabljanja 17.10.2019, Cven, 13.00

19 Urnik obnovitvenega usposabljanja 22.10.2019, Gornji Petrovci, 9.00

20 Urnik obnovitvenega usposabljanja 22.10.2019, Gornji Petrovci, 13.00

21 Urnik obnovitvenega usposabljanja 23.10.2019, Murska Sobota, 9.00

22 Urnik obnovitvenega usposabljanja 23.10.2019, Murska Sobota, 13.00

23 Urnik obnovitvenega usposabljanja 24.10.2019, Lendava, 9.00

24 Urnik obnovitvenega usposabljanja 24.10.2019, Lendava 13.00

25 Urnik obnovitvenega usposabljanja 28.10.2019, Gornja Radgona 9.00

26 Urnik obnovitvenega usposabljanja 28.10.2019, Gornja Radgona 13.00

27 Urnik obnovitvenega usposabljanja 29.10.2019, Beltinci 9.00

28 Urnik obnovitvenega usposabljanja 29.10.2019, Murska Sobota 13.00

29 Urnik obnovitvenega usposabljanja 30.10.2019, Cven 9.00

30 Urnik obnovitvenega usposabljanja 30.10.2019, Cven 13.00

31 Urnik obnovitvenega usposabljanja 5.11.2019, Murska Sobota 9.00

32 Urnik obnovitvenega usposabljanja 6.11.2019, Cven 9.00

33 Urnik obnovitvenega usposabljanja 6.11.2019, Cven 13.00

34 Urnik obnovitvenega usposabljanja 14.11.2019, Cven 9.00

35 Urnik Obnovitvenega usposabljanja 14.11.2019, Cven 13.00

36 Urnik Obnovitvenega usposabljanja 20.11.2019, Murska Sobota 9.00

37 Urnik Obnovitvenega usposabljanja 20.11.2019, Murska Sobota 13.00

38 Urnik Obnovitvenega usposabljanja 25.11.2019, Murska Sobota 9.00

39 Urnik Obnovitvenega usposabljanja 25.11.2019, Murska Sobota 13.00

40 Urnik Obnovitvenega usposabljanja 4.12.2019, Gornji Petrovci 9.00

41 Urnik Obnovitvenega usposabljanja 4.12.2019, Gornji Petrovci 13.00

42 Urnik Obnovitvenega usposabljanja 5.12.2019, Murska Sobota 9.00

43 Urnik Obnovitvenega usposabljanja 9.12.2019, Gornja Radgona 9.00

44 Urnik Obnovitvenega usposabljanja 9.12.2019, Gornja Radgona 13.00

45 Urnik Obnovitvenega usposabljanja 10.12.2019, Beltinci, 9.00

46 Urnik Obnovitvenega usposabljanja 10.12.2019, Murska Sobota 13.00

47 Urnik Obnovitvenega usposabljanja 11.12.2019, Murska Sobota 9.00

48 Urnik Obnovitvenega usposabljanja 12.12.2019, Murska Sobota 9.00

49 Urnik Obnovitvenega usposabljanja 12.12.2019, Murska Sobota 13.00

50 Urnik Obnovitvenega usposabljanja 7.1.2020, Murska Sobota 9.00

51 Urnik Obnovitvenega usposabljanja 16.1.2020, Murska Sobota 9.00

52 Urnik Obnovitvenega usposabljanja 23.1.2020, Murska Sobota 9.00

53 Urnik Obnovitvenega usposabljanja 6.2.2020, Murska Sobota 9.00

54 Urnik Obnovitvenega usposabljanja 12.6.2020, Murska Sobota 8.00

55 Urnik Obnovitvenega usposabljanja 19.6.2020, Murska Sobota 8.00

56 Urnik Obnovitvenega usposabljanja 5.7.2021, spletno usposabljanje 9.00

Cven:

Beltinci:

Dolga vas:

Peskovci:

Korovci:

OSNOVNO USPOSABLJANJE ZA IZVAJALCE UKREPOV VARSTVA RASTLIN

Osnovni tečaj za Izvajalce ukrepov zdravstvenega varstva rastlin bo:

23. in 24. april ob 13.00 uri.

Obvestilo

Predvideni urnik

OBVEZNE PRIJAVE NA:

GSM 031 703 601 ali tel: 02 539 14 17, Metkja BARBARIČ , vsak delovni dan med 7.00 in 8.00 uro zjutraj.

V mesecu januarju bomom izvedli dva Osnovna tečaja za utvajalce ukrepov.

Prijave zbiraje vse pisarne KSS.

Osnovni tečaj 22. in 23. januarja ob 13.00 uri.

Obvestilo

Predvideni urnik

Osnovni tečaj 28. in 29. januarja ob 9.00 uri.

Obvestilo

Predvideni urnik

OBVEZNE PRIJAVE NA:

GSM 031 703 601li tel: 02 539 14 17, Metka BARBARIČ, vsak delovni dan med 7.00 in 8.00 uro zjutraj.

Obnovitveni tečaj bo organiziran dne

Obvestilo – navodila

Termini

Termini usposabljanja:

Datum Kraj Lokacija Ura
torek, 5. februar 2019 Turnišče Dvorana občine Turnišče 09:00
torek, 5. februar 2019 Beltinci Gasilski dom 13:00
sreda, 6. februar 2019 Gornja Radgona Gasilski dom 09:00
sreda, 6. februar 2019 Zgornje Krapje Gasilski dom 13:00
torek, 12. februar 2019 Gornja Radgona Gasilski dom 09:00
torek, 12. februar 2019 Murska Sobota Dvorana KGZS -Zavod MS 13:00
sreda, 13. februar 2019 Murska Sobota Dvorana KGZS -Zavod MS 15:30
torek, 26. februar 2019 Petrovci Dvorana Gostišča Zlatica 09:00
torek, 26. februar 2019 Murska Sobota Dvorana KGZS -Zavod MS 15:30
sreda, 27. februar 2019 Gaberje Vaški dom 09:00
sreda, 27. februar 2019 Beltinci Gasilski dom 13:00
četrtek, 7. marec 2019 Murska Sobota Dvorana KGZS -Zavod MS 15:30

Predvideni urnik:

Osnovni tečaj razpisan za 4. in 5 december je odpovedan zaradi zadržanosti predavateljev.

Objavljamo nov termin, ki bo v januarju 2019

Termini v letu 2018

Obnovitveni tečaj za prodajalce bo organiziran dne 8.januarja 2019.

Obvestilo o obnovitvenem tečaju za prodajalce

Urnik